Kongre Tarihi

23-25 Şubat 2018

Kongre Yeri

Sueno Deluxe Otel – Belek/ Antalya

Kongre Dili

Kongre dili Türkçe’dir.

Kongre Katılım Kabul Mektubu

Kongreye ‘Sözel/Poster sunumu’ ile veya ‘dinleyici’ olarak iştirak eden katılımcılara online ‘Kabul Mektubu’ gönderilecektir.

Otele Giriş

Otele girişler öğlen 12:00’dan sonra, çıkışlar ise 14:00’dan sonra olacaktır. Çıkış günü öğlen yemeği dahildir.

Kayıt ve Danışma

Kayıt ve Danışma Masası, 22 Şubat 2018 Perşembe gününden itibaren Sueno Deluxe Otel’de hizmet verecektir.
Kayıt için ödemeyi 19 Şubat 2018 Pazartesi günü saat 17:00’den sonra yapan katılımcıların banka dekontlarını yanında bulundurmaları ve kayıt sırasında göstermeleri gerekmektedir.
Kongre günü kayıt masasına ödeme yapmak durumunda olan katılımcılar ödemelerini nakit olarak yapacaklardır.  Kredi kartı ile ödeme alınmamaktadır.

Katılım Belgesi

Kongreye kayıt yaptıran tüm katılımcılara 25 Şubat 2018 itibariyle kayıt masasından Katılım Belgesi verilecektir.

Yaka Kartı

Yaka Kartı kayıt sırasında verilecektir. Kongre süresince tüm bilimsel ve sosyal aktivitelerde yaka kartı bulundurulmalıdır.

Stand Alanları

Stantlar konferans salonlarının bitişiğinde kurulacak olup, kahve ikramlarıda stand alanlarında yapılacaktır. Stand alanlarına giriş için kongre kaydı yaptırma şartı aranmaktadır.

Poster Ödülleri

Poster özetleri ve Poster Sunumları Bilim Kurulu tarafından değerlendirilecektir. Başarılı bulunan en iyi üç postere 1., 2., 3.’lük ödülü verilecektir. Ödüller kapanış töreninde verilecektir.

Refakatçılar

Otelde konaklayan Refakatçılardan kayıt ücreti alınmamaktadır.

Katılımcıların Günübirlik Misafirleri

Kongre Oteline girişler otel güvenlik elemanları tarafından kontrol edilmektedir. Günübirlik misafiri olan katılımcılar misafirlerini dış güvenlik kapısından almaları gerekmektedir. Otel, 30 dakikayı geçmeyen ziyaretlerden ücret almamaktadır. Ancak, saat 09:00- 20:00 saatleri arası ile Saat 20:00-24:00 arası 30 dakikayı geçen ziyaretlerden ayrı ayrı olmak üzere; 20’ şer euro katılımcıların günübirlik misafirlerinden ve/veya katılımcılardan otel tarafından ücret alınmaktadır.Bu süre akşam 20:00’ı geçmiş ise kişi başı toplam 40 euro alınmaktadır.

Ulaşım

Kongre Oteli – Antalya Havaalanı – Antalya Otobüs Terminali arasında belirlenen saatlerde ücretsiz ulaşım hizmeti verilecektir.

İptal Şartları

22 Ocak 2018 tarihinden sonra yapılacak kayıt, konaklama ve transfer iptallerinde para iadesi yapılmayacaktır. İptaller Kongre Sekreterliğine yazılı olarak bildirildiği takdirde geçerlilik kazanacaktır.

Otel Hizmetleri

Ultra herşey dahil