Kongre Tarihi

22-24 Şubat 2019

Kongre Yeri

Kongre Dili

Kongre dili Türkçe’dir.

Kongre Katılım Kabul Mektubu

Kongreye ‘Sözel/Poster sunumu’ ile veya ‘dinleyici’ olarak iştirak eden katılımcılara online ‘Kabul Mektubu’ gönderilecektir.

Kayıt ve Danışma

Kayıt ve Danışma Masası, 21 Şubat 2019 Perşembe gününden itibaren Mirage Park Resorts Hotel’de hizmet verecektir.
Kayıt için ödemeyi 18 Şubat 2019 Pazartesi günü saat 17:00’den sonra yapan katılımcıların banka dekontlarını yanında bulundurmaları ve kayıt sırasında göstermeleri gerekmektedir.
Kongre günü kayıt masasına ödeme yapmak durumunda olan katılımcılar ödemelerini nakit olarak yapacaklardır.  Kredi kartı ile ödeme alınmamaktadır.

Katılım Belgesi

Kongreye kayıt yaptıran tüm katılımcılara 22 Şubat 2019 itibariyle kayıt masasından Katılım Belgesi verilecektir.

Yaka Kartı

Yaka Kartı kayıt sırasında verilecektir. Kongre süresince tüm bilimsel ve sosyal aktivitelerde yaka kartı bulundurulmalıdır.

Stand Alanları

Stantlar konferans salonlarının bitişiğinde kurulacak olup, kahve ikramlarıda stand alanlarında yapılacaktır. Stand alanlarına giriş için kongre kaydı yaptırma şartı aranmaktadır.

Poster Ödülleri

Poster özetleri ve Poster Sunumları Bilim Kurulu tarafından değerlendirilecektir. Başarılı bulunan en iyi üç postere 1., 2., 3.’lük ödülü verilecektir. Ödüller kapanış töreninde verilecektir.

Refakatçılar

Otelde konaklayan Refakatçılardan kayıt ücreti alınmamaktadır.

Katılımcıların Günübirlik Misafirleri

Kongre Oteline girişler otel güvenlik elemanları tarafından kontrol edilmektedir. Günübirlik misafiri olan katılımcılar misafirlerini dış güvenlik kapısından almaları gerekmektedir. Otel, 60 dakikayı geçmeyen lobide yapılacak ziyaretlerden ücret almamaktadır. Ancak,bir saati aşan 09:00- 18:00 saatleri arası ziyaretlerde 100 TL ve  bir saati aşan 18:00-24:00 arası ziyaretlerden ek olarak katılımcıların günübirlik misafirlerinden ve/veya katılımcılardan otel tarafından ücret alınmaktadır. 

Ulaşım

Kongre Oteli – Antalya Havaalanı – Antalya Otobüs Terminali arasında belirlenen saatlerde ücretsiz ulaşım hizmeti verilecektir.

İptal Şartları

21 Ocak 2019 tarihinden sonra yapılacak kayıt, konaklama ve transfer iptallerinde para iadesi yapılmayacaktır. İptaller Kongre Sekreterliğine yazılı olarak bildirildiği takdirde geçerlilik kazanacaktır.

Otel Hizmetleri

Herşey dahil