Katılım Türü 10 Şubat 2020 tarihine kadar 10 Şubat 2020 tarihinden sonra
Lisans Öğrencileri* 200 TL 300 TL
Y. Lisans/Doktora Öğrencileri* 350 TL 500 TL
Kongre Kayıt 550 TL 650 TL
Dış Katılımcı* (Kongre Otelinde Konaklamayanlar) 750 TL 900 TL
Kurs Ücreti (Katılım ücreti haricinde)  Kurslar sekmesini inceleyiniz

 

* Sözel ya da poster bildiri ile katılacak Doktora, Yüksek Lisans ve Lisans öğrencilerinden kongre kayıt ücreti alınmayacaktır.

 

1) Yukarıda belirtilen kayıt ücretleri yalnızca kongre kayıt ücreti olup, konaklama ücreti bunun dışında ve katılımcıya aittir.

2) Kayıt ücretlerine KDV dahildir. Kimyagerler Derneği İktisadi İşletmesi tarafından fatura düzenlenecektir.

3) Kongre katılım ücretlerine; (i) kongre çantası, (ii) kongre dokümanları, (iii) kongre süresince gün içindeki ikramlar ve (iv) kokteyl dâhildir.

4) Tek günlük kayıt ücretlerine (09:00-20:00 saatleri arası); (i) kayıt yaptırılan günün bilimsel oturumlarına katılım, (ii) gün içindeki ikramlar, (iii) yaka kartı, (iv) kongre çantası, (v) kongre dokümanları, (vi) katılım sertifikası ve (vii) kayıt gününe ait öğlen yemeği dahildir.

5) Kongre otelinde konaklamayacak katılımcılar (Tek günlük kayıt yaptıranlar hariç); Yukarıdaki ücret tablosunda belirtilen kayıt ücretleri dışında tesis kullanım bedeli olarak (09:00-20:00 saatleri arası) günlük 140 TL otele ödeyeceklerdir.

6) Kişisel ekstra harcamalar, konaklama, ücretsiz servis saatleri dışındaki transfer vb. yukarıda belirtilmeyen diğer hizmetler kayıt ücretine dahil değildir.

7) 24 Şubat 2020 Pazartesi saat 17:00’den sonra kayıt için ödeme yapan katılımcıların banka dekontları ile birlikte kayıt masalarına gelmeleri gerekmektedir.

8) Kongre günü kayıt masasına ödeme yapmak durumunda kalan katılımcılar nakit ödeme yapmak zorundadır. Kredi kartı ile ödeme alınmamaktadır.

9) Katılım ücretlerinin faturaları kayıt sırasında verilecektir. Fatura için lütfen isim-soyisim, T.C. Kimlik Numarası (veya vergi numarası kayıtlı olunan vergi dairesi bilgileri) ve faturaya yazılması istenilen bilgiler (Firma adı, Kurum adı, Üniversite Adı, Proje No veya vergi numarası kayıtlı olunan vergi dairesi bilgileri) gerekmektedir. Bu bilgilerin kozmetik@kimyager.org adresine gönderilmesi gerekmektedir.