Kayıt

* Sözel ya da poster bildiri ile katılacak Doktora, Yüksek Lisans ve Lisans öğrencilerinden kongre kayıt ücreti alınmayacaktır.

1) Yukarıda belirtilen kayıt ücretleri yalnızca kongre kayıt ücreti olup, konaklama ücreti bunun dışında ve katılımcıya aittir.

2) Kayıt ücretlerine KDV dâhildir. Kimyagerler Derneği İktisadi İşletmesi tarafından fatura düzenlenecektir.

3) Kongre katılım ücretlerine; (i) kongre çantası, (ii) kongre dokümanları, (iii) kongre süresince gün içindeki ikramlar ve (iv) kokteyl dâhildir.

4) Tek günlük kayıt ücretlerine( 09:00-18:00 saatleri arası); (i) kayıt yaptırılan günün bilimsel oturumlarına katılım, (ii) gün içindeki ikramlar, (iii) yaka kartı, (iv) kongre çantası, (v) kongre dokümanları, (vi) katılım sertifikası ve (vii) kayıt gününe ait öğlen yemeği dâhildir.

5) Kongre otelinde konaklamayacak katılımcılar(Tek günlük kayıt yaptıranlar hariç); Yukarıdaki ücret tablosunda belirtilen kayıt ücretleri dışında tesis kullanım bedeli olarak( 09:00-18:00 saatleri arası) günlük 100 TL otele ödeyeceklerdir.

6) Kişisel ekstra harcamalar, konaklama, ücretsiz servis saatleri dışındaki transfer vb. yukarıda belirtilmeyen diğer hizmetler kayıt ücretine dâhil değildir.

7) 18 Şubat 2019 Pazartesi saat 17:00’den sonra kayıt için ödeme yapan katılımcıların banka dekontları ile birlikte kayıt masalarına gelmeleri gerekmektedir.

8) Kongre günü kayıt masasına ödeme yapmak durumunda kalan katılımcılar nakit ödeme yapmak zorundadır. Kredi kartı ile ödeme alınmamaktadır.

9) Katılım ücretlerinin faturaları kayıt sırasında verilecektir. Fatura için lütfen isim-soyisim, TC numarası (veya vergi numarası kayıtlı olunan vergi dairesi bilgileri) gerekmektedir.

 

BANKA HESAP BİLGİLERİ

Hesap Adı           Kimyagerler Derneği İktisadi İşletmesi

Banka Adı           Türkiye İş Bankası

Şube     Perpa Şubesi, Şişli, İstanbul

IBAN     TR74 0006 4000 0011 1880 5904 45

Konaklama

ÖNEMLİ BİLGİLER:

  1. Kongre oteli Mirage Park Resort olup tüm konaklama işlemleri MIRAGO Turizm Organizasyon ve Asistans Hizmetleri Ticaret AŞ tarafından yapılacaktır.
  2. Yukarıda belirtilen Konaklama ücretlerine KDV dahildir. MIRAGO Turizm Organizasyon ve Asistans Hizmetleri Ticaret AŞ tarafından fatura düzenlenecektir.
  3. Fiyatlar “HERŞEY DAHİL” konseptindedir. Otele giriş 14:00’ten sonra ve otelden çıkış 12:00’ye kadardır. Giriş günü öğle yemeği alarak başlar , çıkış günü kahvaltı dahil biter.

* Mini barlarda konsept dahilinde soft içecekler dahildir.

* Extra alınacak öğünler kişi başı 50,00 Tl fiyatlanır.

  1. Kongre Oteline girişler otel güvenlik elemanları tarafından kontrol edilmektedir. Günübirlik misafiri olan katılımcılar misafirlerini dış güvenlik kapısından almaları gerekmektedir. Otel, 60 dakikayı geçmeyen lobide yapılacak ziyaretlerden ücret almamaktadır. Ancak,bir saati aşan 09:00- 18:00 saatleri arası ziyaretlerde 100 TL ve  bir saati aşan 18:00-24:00 arası ziyaretlerden ek olarak katılımcıların günübirlik misafirlerinden ve/veya katılımcılardan otel tarafından ücret alınmaktadır.
  2. Çocuk Uyg. : 0-9 Yaş 1 Çocuk ücretsiz , 2.Çocuk 125 TL

 

Dış Katılım Ücreti Nedir?

Her şey dahil sistemde çalışan otellerde; otel konsepti dahilinde kongre aktiviteleri süresince yiyecek ve içecek servisleri ücretsizdir. Bu nedenle otele girişlerde kimlik kontrolü yapılmakta ve kongre otellerinde konaklama yapılmaması durumunda hizmetlerin karşılığı olarak otel tarafından Dış Katılım Ücreti alınmaktadır.

  1. Dış katılım ücretine kayıt türü aranmaksızın otelde konaklama yapmayan tüm katılımcı, firma temsilcileri ve öğrenciler tabiidir.
  2. Dış katılım bedelinin ödenmemesi durumunda kongre oteline giriş sağlanamayacağından dış katılım bedeli ödemesinin kayıt ile birlikte tamamlanması önemle rica olunur. Ödemenin kongre öncesinde yapılması gerekmektedir.

 

ACENTA FİRMA ADI: MIRAGO Turizm Organizasyon ve Asistans Hizmetleri Ticaret A.Ş.

Rezervasyon İçin Tıklayınız